25 
WRZEŚNIA 
START 
19:30 
Kup Bilet

Na kolejne spotkanie LADIES NIGHT zapraszamy Was już 25 września o godzinie 19:30!
Czeka na Was przedpremierowy pokaz filmu: 'Spódnice w górę'
oraz szansa na wygranie lodówki Whirlpool!

Spódnice w górę

OBSADA: Vanessa Paradis, Laetitia Casta, Isabelle Adjani
REŻYSERIA: Audrey Dana
SCENARIUSZ: Audrey Dana, Murielle Magellan, Raphaelle Valbrune
GATUNEK: komedia/romans
PRODUKCJA: Francja
DYSTRYBUCJA: Best Film

Najsłynniejsze Francuzki świata w komedii stworzonej przez kobiety, o kobietach - dla kobiet i dla mężczyzn, którzy ich pożądają. Duża dawka prawdziwej kobiecości, z jej wszystkimi niedoskonałościami jak w "Bridget Jones", pełna babskiej solidarności rodem z "Lejdis" i łóżkowych przygód niczym "Sex w wielkim mieście",okraszona zmysłowymi piosenkami Imany, a wszystko to w Paryżu – mieście mody i miłości.

Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy.

Lily chce być bardziej sexy, Jo jest wiecznie niezaspokojona, Agathe ma wstydliwy sekret. Z kolei Fanny jest z niewłaściwym facetem, Sophie nie może osiągnąć orgazmu, Adeline pragnie szalonych romansów i szampana, a Sam boi się własnego cienia. Tego wszystkiego zazdrości im perfekcyjna i pedantyczna Rose, która osiągnęła już szczyt korporacyjnych marzeń, ale po drodze zgubiła to, co najcenniejsze… kobiecość.